Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Cerber
Junior Member
Od: 10.2006
Offline
#
34572
31.08.2010, 23:46
no to prawie na pewno wezmą Golańskiego. A jakich mamy lewych obrońców bez kontraktu, Panowie?
Cerber
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cerber
Znajdź inne posty napisane przez Cerber