Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
hawkins
Senior Member
Od: 01.2009
Offline
#
34567
31.08.2010, 23:33
Jeszcze nic straconego!
Zawodników bez kontraktu (jak np. Golański) można podpisywać w każdej chwili!
Zawsze można też liczyć, że obrońcy NAC będą teraz masowo rozwiązywali kontrakty, żeby tylko wrócić do Maskaanta.
hawkins
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hawkins
Znajdź inne posty napisane przez hawkins