Wyświetl pojedynczy post
hawkins
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34567
Stary 31.08.2010, 23:33
Jeszcze nic straconego!

Zawodników bez kontraktu (jak np. Golański) można podpisywać w każdej chwili!

Zawsze można też liczyć, że obrońcy NAC będą teraz masowo rozwiązywali kontrakty, żeby tylko wrócić do Maskaanta.
Odpowiedz cytując