Krissu napisał(a):

|
Przynajmniej wiemy, czego się spodziewać po bieżącym sezonie.
|

kontynujemy serial pt. jak grać bez obrony
w odsłonie pierwszej - I meczu z Levadią zagraliśmy bez prawego obrońcy
było nieźle
teraz odcinek pt.: gra obronna bez obrony
będzie ciekawie