Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
atut
Junior Member
Od: 04.2008
Offline
#
34550
31.08.2010, 22:59
Nie słyszałem nigdy wcześniej o holenderskim piłkarzu w Bułgarii i w Polsce(do tego sezonu), wyłączjąc Tsibambę z holenderskim obywatelstwem, więc akurat Bułgarom Holendrzy na razie nie zapewnili LM ani LE.
atut
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do atut
Znajdź inne posty napisane przez atut