Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17984
Stary 31.08.2010, 22:56
Ile by było za takiego 3latka
pentium D 2,66 ,chyba 2,8 śmiga
karta graficzna nvidia gs7300
czytnik kart
nagrywarka samsung - chyba (i chyba jeszcze jest dvd)
1gb ram (GoodRam)
obudowa czorna (sie porysowała od góry)
+ORYGINALNY WINDOWS XP
stacja dyskietek
będzie do tego dysk twardy 250GB (jeszcze na gwarancji -samsung)
karta sieciowa
Odpowiedz cytując