Ile by było za takiego 3latka

pentium D 2,66 ,chyba 2,8 śmiga
karta graficzna nvidia gs7300
czytnik kart
nagrywarka samsung - chyba (i chyba jeszcze jest dvd)
1gb ram (GoodRam)
obudowa czorna (sie porysowała od góry)
+ORYGINALNY WINDOWS XP
stacja dyskietek
będzie do tego dysk twardy 250GB (jeszcze na gwarancji -samsung)
karta sieciowa