Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34547
Stary 31.08.2010, 22:54
atut napisał(a):Wyświetl post
Podobno Wisła walczy o Golańskiego, kto wie może uda się ściągnąć kogoś na obronę z wolnego transferu.

Swoją drogą dziwne jest to, że ostatnio Holenderscy piłkarze tak łatwo wyjeżdżają za granicę do takich krajów jak Polska, Bułgaria czy Cypr.
swoją drogą dziwne jest, ze potem te drużyny bułgarskie i cypryjskie grają w lidze mistrzów i lidze europejskiej... jak bedzie ich wiecej u nas to my tez bedziemy grać
Odpowiedz cytując