atut napisał(a):

Podobno Wisła walczy o Golańskiego, kto wie może uda się ściągnąć kogoś na obronę z wolnego transferu.
Swoją drogą dziwne jest to, że ostatnio Holenderscy piłkarze tak łatwo wyjeżdżają za granicę do takich krajów jak Polska, Bułgaria czy Cypr.
|
swoją drogą dziwne jest, ze potem te drużyny bułgarskie i cypryjskie grają w lidze mistrzów i lidze europejskiej... jak bedzie ich wiecej u nas to my tez bedziemy grać