Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34512
Stary 31.08.2010, 21:59
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Jovanić nie przegrał rywalizacji z Pawełkiem. Kulawik przyszedł jako koło ratunkowe i musiał wprowadzić nieco spokoju do drużyny, więc Pawełek wrócił do bramki. Holender zostawił bramkę tak jak była gdy przyszedł, bo nie miał dość czasu żeby się zająć, zresztą nie była to sprawa najpilniejsza.
Już nie wymyślaj, bo w ostatnim meczu za Kulawika z Widzewem bronił Jovanić.

A po drugie nie grał on w młodzieżówce.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując