Sędzia napisał(a):

|
Jovanić nie przegrał rywalizacji z Pawełkiem. Kulawik przyszedł jako koło ratunkowe i musiał wprowadzić nieco spokoju do drużyny, więc Pawełek wrócił do bramki. Holender zostawił bramkę tak jak była gdy przyszedł, bo nie miał dość czasu żeby się zająć, zresztą nie była to sprawa najpilniejsza.
|
Już nie wymyślaj, bo w ostatnim meczu za Kulawika z Widzewem bronił Jovanić.
A po drugie nie grał on w młodzieżówce.