Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34510
Stary 31.08.2010, 21:58
prezes85 napisał(a):Wyświetl post
W lidze zreszta też jest padaka pod względem motoryczno-taktycznym.
Największa padaka to jest pod względem technicznym, chyba nie wyobrażasz sobie że trener będzie uczył 25-8 letnich byków jak przyjmować piłkę.
Taki punkt widzenia - 'zawodników mamy wspaniałych tylko trenerzy to dziady' - powoduje właśnie non stop rotacje na stanowisku i złudne nadzieje że jak przyjdzie inny to będzie lepiej.

ps nie mówię że trenerów to mamy wspaniałych, tyle że wystarczy oglądnąć mecz by zobaczyć że to są techniczne dziwolągi i Mourinho by po pół roku przy nich zwolnili.
Odpowiedz cytując