prezes85 napisał(a):

|
W lidze zreszta też jest padaka pod względem motoryczno-taktycznym.
|
Największa padaka to jest pod względem technicznym, chyba nie wyobrażasz sobie że trener będzie uczył 25-8 letnich byków jak przyjmować piłkę.
Taki punkt widzenia - 'zawodników mamy wspaniałych tylko trenerzy to dziady' - powoduje właśnie non stop rotacje na stanowisku i złudne nadzieje że jak przyjdzie inny to będzie lepiej.
ps nie mówię że trenerów to mamy wspaniałych, tyle że wystarczy oglądnąć mecz by zobaczyć że to są techniczne dziwolągi i Mourinho by po pół roku przy nich zwolnili.