|
Moim zdaniem Wisła nie ma problemu z zawodnikami ale z trenerami.
Nikt nas nie umie przygotować zwłaszcza na puchary.
W lidze zreszta też jest padaka pod względem motoryczno-taktycznym.
Z takimi zawodnikami przy dobrym trenerze nasza gra powinna wyglądać znacznie lepiej.
Tacy zawodnicy jak Łobodziński, Kirm, Paweł Brożek, Żurawski, Garguła, Sobolewski czy Pawełek daliby nam mistrzostwo z palcem w d... gdyby ich przygotować do sezonu dobrze.
Co do sprzedanej obrony. Podejrzewam ze do zimy musimy strzelać 2-3 bramki na mecz zeby wygrać.
|