Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34507
Stary 31.08.2010, 21:52
Moim zdaniem Wisła nie ma problemu z zawodnikami ale z trenerami.
Nikt nas nie umie przygotować zwłaszcza na puchary.
W lidze zreszta też jest padaka pod względem motoryczno-taktycznym.
Z takimi zawodnikami przy dobrym trenerze nasza gra powinna wyglądać znacznie lepiej.
Tacy zawodnicy jak Łobodziński, Kirm, Paweł Brożek, Żurawski, Garguła, Sobolewski czy Pawełek daliby nam mistrzostwo z palcem w d... gdyby ich przygotować do sezonu dobrze.

Co do sprzedanej obrony. Podejrzewam ze do zimy musimy strzelać 2-3 bramki na mecz zeby wygrać.
Odpowiedz cytując