Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34506
Stary 31.08.2010, 21:51
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Któż nie chciałby mieć takiego zawodnika A tak poważnie, to masz sporo racji, na papierze to całkiem przyzwoite transfery. Sam natomiast podchodzę dość sceptycznie do poczynionych zakupów, uważam , że co najwyżej 2-3 zawodników z tych co wymieniłeś się sprawdzi (Rios, Wilk, być może Chávez i Boukhari) , reszcie natomiast będziemy musieli podziękować w najbliższym okienku. W przeciwieństwie do panikarzy, uważam, że idzie ku dobremu - najważniejsze transfery jakie dokonaliśmy to w kolejności: dyrektor sportowy i trener. Będzie dobrze.
Powiem tak - nie zapomnę Łobodzińskiemu meczu z Lechią.

Natomiast to, o czym piszesz nie uwzględnia jednej rzeczy - to nie są Polscy pseudoprofesjonaliści, tylko piłkarze grający w poważniejszych ligach z nastawieniem do wygrywania, a nie do odbębniania meczu.

I o ile CV polskiego piłkarza należy traktować z przymrużeniem oka, to taki Marokańczyk, Paljic czy Chavez to jednak zupełnie co innego, to inna kultura pracy.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując