Lysy napisał(a):

Któż nie chciałby mieć takiego zawodnika A tak poważnie, to masz sporo racji, na papierze to całkiem przyzwoite transfery. Sam natomiast podchodzę dość sceptycznie do poczynionych zakupów, uważam , że co najwyżej 2-3 zawodników z tych co wymieniłeś się sprawdzi (Rios, Wilk, być może Chávez i Boukhari) , reszcie natomiast będziemy musieli podziękować w najbliższym okienku. W przeciwieństwie do panikarzy, uważam, że idzie ku dobremu - najważniejsze transfery jakie dokonaliśmy to w kolejności: dyrektor sportowy i trener. Będzie dobrze.
|
Powiem tak - nie zapomnę Łobodzińskiemu meczu z Lechią.
Natomiast to, o czym piszesz nie uwzględnia jednej rzeczy - to nie są Polscy pseudoprofesjonaliści, tylko piłkarze grający w poważniejszych ligach z nastawieniem do wygrywania, a nie do odbębniania meczu.
I o ile CV polskiego piłkarza należy traktować z przymrużeniem oka, to taki Marokańczyk, Paljic czy Chavez to jednak zupełnie co innego, to inna kultura pracy.