Wyświetl pojedynczy post
Edłardo Da Sylwia
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34498
Stary 31.08.2010, 21:37
picasso napisał(a):Wyświetl post
nie wiem czy był czy nie było,ale dopiero przed godzina wróciłem z roboty i nie mialem czasu wszystkiego przegladać.
http://wislasoccer.com/news_item_11515.htm
napawa to lekkim optymizmem ... miejmy nadzieję, że mieli przygotowanych dwóch piłkarzy i za chwil parę poznamy ich personalia.
Odpowiedz cytując