Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34493
Stary 31.08.2010, 21:16
wislak68 napisał(a):Wyświetl post

Ciekawe jest też to że złym ruchem było zatrudnianie trzydziestoletniego Włocha (zresztą na lewą obronę gdzie mamy ewidentny deficyt) ale zatrudnienie holenderskiego Araba w tym samym wieku (na pozycję gdzie już obecnie mamy trzech piłkarzy) jest ok .

Coś te holenderskie rządy zaczynają się od dziwnych ruchów. Obyśmy nie musieli przekonywać się że opinia o naszym dyrektorze sportowym wyniesiona z PSV to niestety smutna prawda.
Mamy niby trzech ale skrzydeł nie mamy , to taki paradoks
Diaz to był w ogóle last minute - albo 'dziś' albo za rok odchodzi za free, bardziej można mieć pretensje o sprzedaż Głowackiego bo tam tylko o kasę chodziło(nie groziło jego odejście)

A co do bocznego obrońcy to mam takie(może niesłuszne) przekonanie że oni mają kogoś.Singlar dziś rozwiązał i jest poza okienkiem do wzięcia, myślę że takich zawodników i do tego lepszych będzie więcej.
Odpowiedz cytując