Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34489
Stary 31.08.2010, 21:06
Bogdan sobie zażyczył że ma dość wyników 1-0.

Mają być bramki i już.

Basałaj spełnił prośbę szefa.

W obronie katastrofa plus ofensywne ustawienie = widowiskowe spotkania pełne emocji
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując