A ja żałuje że nie opchnęli Piotrka Brożka. Gdyby tak się stało to mielibyśmy chyba pierwszy przykład drużyny która w ciągu okienka opchnęła całą obronę (włącznie z rezerwowymi): Singlar, Alvarez, Marcelo, Głowa, Jop i Diaz. Clebiego nie liczę bo w ostatniej rundzie wiele sobie nie pograł. To samo Burliga. Naprawdę szkoda że nie puścili Brozia

. Jak szaleć to szaleć.
Ciekawe jest też to że złym ruchem było zatrudnianie trzydziestoletniego Włocha (zresztą na lewą obronę gdzie mamy ewidentny deficyt) ale zatrudnienie holenderskiego Araba w tym samym wieku (na pozycję gdzie już obecnie mamy trzech piłkarzy) jest ok

.
Coś te holenderskie rządy zaczynają się od dziwnych ruchów. Obyśmy nie musieli przekonywać się że opinia o naszym dyrektorze sportowym wyniesiona z PSV to niestety smutna prawda.