|
Dwie godziny, tak jak pisałem. Nic więcej raczej już nie zobaczymy, ale najazd na mnie był ostry.
Widocznie nie mają nic w zanadrzu, lepiej było teraz sprzedać Diaz'a niż później frajersko oddać go za darmo, tyle w temacie...
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|