Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34475
Stary 31.08.2010, 20:42
Mi się podoba transfer czy tam wypożyczenie Boukhariego do Wisły. Liznął piłki na bardzo wysokim poziomie swego czasu i wierzę, że samym doświadczeniem i talentem będzie wzmocnieniem na buraczaną Ekstraklasę.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując