gigant napisał(a):

|
Jesli naprawdę za Diaza wpadło 1,5 mln euro, to Wisła zrobiła lepszy interes niż Amica na Lewandowskim. Drewniak i tyle. Gdy przeczytałem newsa o pozbyciu się go samo zanuciło mi się w głowie " oto jest dzień który dał nam pan". Wiem ze wielu ma inne zdanie, ja zegnam go bez najmniejszego żalu, ba wrecz z radościa.
|
Byłbym tego samego zdania, gdyby nie to, że zostało pare godzin aby ściągnąć kogoś w jego miejsce. W tej chwili nie mamy w kadrze klasycznego lewego obrońcy...