Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34462
Stary 31.08.2010, 20:07
gigant napisał(a):Wyświetl post
Jesli naprawdę za Diaza wpadło 1,5 mln euro, to Wisła zrobiła lepszy interes niż Amica na Lewandowskim. Drewniak i tyle. Gdy przeczytałem newsa o pozbyciu się go samo zanuciło mi się w głowie " oto jest dzień który dał nam pan". Wiem ze wielu ma inne zdanie, ja zegnam go bez najmniejszego żalu, ba wrecz z radościa.
Byłbym tego samego zdania, gdyby nie to, że zostało pare godzin aby ściągnąć kogoś w jego miejsce. W tej chwili nie mamy w kadrze klasycznego lewego obrońcy...
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując