Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34452
Stary 31.08.2010, 20:00
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Jedyny kłopot, że mamy 5 obrońców i Kowalskiego
jak dla mnie ciezka do wyobrażenia sytuacja
widzac ile kartek juz zdazyl zlapac Cikos
plus za darmo mijesce dla Brożka w skłądzie pewne
Ciezka runda moze byc
Spokojnie. Nie dramatyzujmy. Może jeszcze ktoś dojdzie? Ja mam taką nadzieję

Jak nic się nie wydarzy, to będziemy płakać...
Odpowiedz cytując