bridgeburner napisał(a):

Jedyny kłopot, że mamy 5 obrońców i Kowalskiego
jak dla mnie ciezka do wyobrażenia sytuacja
widzac ile kartek juz zdazyl zlapac Cikos
plus za darmo mijesce dla Brożka w skłądzie pewne
Ciezka runda moze byc
|
Spokojnie. Nie dramatyzujmy. Może jeszcze ktoś dojdzie? Ja mam taką nadzieję
Jak nic się nie wydarzy, to będziemy płakać...
