Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34449
Stary 31.08.2010, 19:54
Za niekonstruktywne narzekanie,w stylu narzekanie dla narzekania,podważanie wartości nowego nabytku bez wcześniejszych obserwacji chłopa będzie ban,godzinny ale będzie. Chłop ma 200 spotkań w lidze holenderskiej a ci ,że do Beto podobny. Ludzie jak ktoś gra 200 spotkań w Holandii to taktycznie i technicznie bije na głowę naszych koślawych ligowców,o Diazie nie wspominając. Więc pomyślcie dwa razy zanim coś napiszecie.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując