sandiegoo napisał(a):

|
Człowieku co ty porownujesz . Beto to byłpraktycznie no-name . A nasz nowy nabytek ma ponad 200 meczow w holenderskiej ekstraklasie
|
i roczną przerwę od gry, podobnie jak Garguła który miał wzmocnić naszą pomoc i obsługiwać Pawła B. w ataku. Wole poczekać i zobaczyć jak gra, a nie napalać się że mamy drugiego Messiego