Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34446
Stary 31.08.2010, 19:53
sandiegoo napisał(a):Wyświetl post
Człowieku co ty porownujesz . Beto to byłpraktycznie no-name . A nasz nowy nabytek ma ponad 200 meczow w holenderskiej ekstraklasie
i roczną przerwę od gry, podobnie jak Garguła który miał wzmocnić naszą pomoc i obsługiwać Pawła B. w ataku. Wole poczekać i zobaczyć jak gra, a nie napalać się że mamy drugiego Messiego
Odpowiedz cytując