|
I bardzo dobrze ze zaczeto robic czystki w zespole, nie placzcie tak za tym Diazem.
Nie potrzeba nam anorektykow, wiatr zawieje i Diaz lezal, nam potrzeba twardych zawodnikow, dobrze stojacych na nogach.
Wam to naprawde nigdy nie dogodzi... Graja pilkarzyki padake-zle
Sprzedajemy i zaciagamy sie nowymi zawodnikami zle bo za darmo.
Wole bysmy tym sezonie byli na 7 miejscu , ale za to by to Robert poukladal i stworzyl monolit na przyszly sezon. Nie placzcie.
"Mnie na razie czekać będzie siedzenie na ławce. Ale oczywiście nie będę chciał długo na niej siedzieć, zamierzam powalczyć o miejsce na boisku." - Tomáš Jirsák (1906 % szacunku)
"Gwiazdkom" bez ambicji - STOP !
|