Wyświetl pojedynczy post
Zbyychu
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34442
Stary 31.08.2010, 19:48
GonzoNS napisał(a):Wyświetl post
Beto też miał być lepszy ...
no tak. i dlatego, że transfer na inną pozycję za innego trenera, innego dyrektora sportowego i innego prezesa okazał się niewypałem, to ten też na pewno się tak skończy ;]
Odpowiedz cytując