Maciuś napisał(a):

|
Sytuacja finansowa w klubie musi byc bardzo dramatyczna. Sprzedawanie to jedno ale półdarmowe wypozyczanie to drugie.
|
Gdyby sytuacja finansowa w klubie była dramatyczna nikt by nie zatrudniał duetu znanych w środowisku piłkarskim Holendrów i nie dawał na ich niemałą pensję, a trenowanie zostawili Kulawikowi.