Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34436
Stary 31.08.2010, 19:38
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Nie będę się odnosił to słuszności transferów, bo nawet Ci, co początkowo twierdzili, żeby nie sprzedawać Marcelo, Głowackiego, Diaza potem dziwnym trafem byli zgodni:
- Marcelo za 3,8 mln? okazja, nie do odrzucenia!
- Głowacki za 1,3 mln? okazja, za tak starego zawodnika nikt nie da więcej
- Diaz za 1,5 mln? okazja, za tak chaotycznego gracza
- Singlar odchodzi? super, przecież prawie wcale nie grał
To wszystko co napisałeś to prawda. Przecież kasa jaką dostaliśmy jest świetna. Tylko problem jest taki, że klub nie zadbał o to, że pojawili się odpowiedni następcy na czas.
Odpowiedz cytując