Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34434
Stary 31.08.2010, 19:34
Zrezygnowanie z Bonetto był błędem karygodnym, była to osoba, która realnie mogła wzmocnić skład tym bardziej, że na jego pozycji nie mamy praktycznie nikogo.Nieporozumieniem było pozbywanie się dwóch obrońców w ostatni dzień okienka. Szanse na pozyskanie dwóch bocznych obrońców przez te nie całe 3,5 godziny graniczą z cudem mało realne jest nawet pozyskanie jednego obrońcy.
Odpowiedz cytując