Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wiślak1906forever
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
34433
31.08.2010, 19:31
MAM!!
To proste dzisiejsze transfery to taka zmiana krzyżowa xdd
Diaz (LO) - Boukhari (LP)
Brożek(LP) -
?(LO)
Singlar(PO) -
? (PO)
No z Singlarem się wyłamali
wiślak1906forever
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiślak1906forever
Znajdź inne posty napisane przez wiślak1906forever