Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34429
Stary 31.08.2010, 19:10
willow napisał(a):Wyświetl post
Wariant awaryjny to Chavez na środku i Bunoza po lewej, ponoć tam już grywał. Ale wolałbym nie doprowadzać do takiej sytuacji, jedna kontuzja lub kartki i jesteśmy w ciemnej d...ie.
Bunoza grywał na lewej jak miał 170 wzrostu. Ponoć w wieku 19 lat urósł 20 cm i trenerzy musieli szybko go przestawić na środek.
Odpowiedz cytując