Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34424
Stary 31.08.2010, 18:36
Może zagramy systemem 1-8-1? W końcu mamy tylko jednego w miarę solidnego obrońcę (Cleber?) i jednego napastnika w miarę na gazie (Małecki). Pytanie, czy mamy aż ośmiu pomocników, którzy są w formie?
Odpowiedz cytując