|
To nie są dobre nowiny. Odszedł jedyny obrońca będący w jakiej takiej dyspozycji. Obecnie na lewej i na prawej stronie mamy po jednym obrońcy -- w dodatku w kiepskiej formie. Wystarczy kontuzja albo kartki i zostaniemy zupełnie z niczym. Jednocześnie sprowadzamy następnego pomocnika. Podobno do środka: mamy w tym momecie 5 środkowych pomocników w kadrze: Sobol, Wilk, Jirsak, Garguła + nowy Marokańczyk (że nie wspomnę o Rado). O miejsce na lewej stronie walczą teraz Pajlic i Kirm (a grywał tam też Małecki i Boguski). System 4-3-3-3 nic tu nie zmienia: na pozycję między atakiem a pomocę (tego 3. pomocnika) mamy Riosa, Żurawia, Małeckiego i Boguskiego.
Dlaczego nie podpisano umowy z Bonetto? Przy takiej luce w obronie, aż się o to prosi. Jedyne wyjaśnienie to, że nie został załatwiony prze nasz holenderski duet.
Zobaczymy, czy załatwią dziś jakiegoś obrońcę, jeśli nie to będzie naprawdę zły sygnał. Zostały już tylko 4 godziny...
|