Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34420
Stary 31.08.2010, 18:29
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
W sumie od kilku godzin było to wiadome. Piłkarz chyba mimo wszystko lepszy od Diaza skoro kiedyś kopał w Ajaksie. Solidne CV też ma. Jak dla mnie może być,dobra wymiana.
Sprzedaliśmy za półtora miliona chaotycznego Diaza. Wypożyczyliśmy gasnącego solidnego zawodnika z Holandii. Pytanie - za co wypożyczymy kogoś za rok, gdy przejemy już pieniądze z Diaza? Bo to trochę polityka finansowa w stylu kolejnych rządów iii rp.

Dla tych, którzy nie wiedzą - zespół ma być odmładzany i właśnie dlatego sięgnięto nie tylko po młodzieniaszków: Bunozę, Wilka i Cikosa, ale również po Żurawskiego, Paljica i Boukhariego. Przecież to kolejny przykład konsekwentnej i przemyślanej polityki transferowej w Wiśle. Już w czerwcu planowano wypożyczenie Marokańczyka, ale on jest jak dobre wino - musiał się o ten kwartał zestarzeć, żeby odmłodnieć, a poza tym nie powinien był się zgrywać i przygotowywać z zespołem, tylko stać się dla kolegów powiewem świeżości - niczym morska bryza przywiedziona obietnicą sukcesów znad Morza Pólnocnego.

Pozdrawiam optymistów i czekam do 24 na kolejne informacje o wypożyczeniach!
Ostatnio edytowane przez polska.mysl.szkoleniowa : 31.08.2010 o godz. 18:32.
Odpowiedz cytując