Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34417
Stary 31.08.2010, 18:13
LooNatyk napisał(a):Wyświetl post
no fakt ostatni sezon mu nie wyszedl, ale i tak uwazam, ze bedzie u nas wymiatal. Ma chlop CV jak na nasze warunki baardzo dobre.
Paljica sadze zje na dzien dobry.
I bez Paljica waży dobre "kilka" kilogramów



Troszkę dziwny ruch to kupno tego Marokańca.. gość 30 lat.. a niby to zespól miał być odmładzany..

Widocznie trener woli swoich nabrać.. tylko oby go (trenera) za wcześnie nie zwolnili bo będzie problem
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 31.08.2010 o godz. 18:31.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując