LooNatyk napisał(a):

no fakt ostatni sezon mu nie wyszedl, ale i tak uwazam, ze bedzie u nas wymiatal. Ma chlop CV jak na nasze warunki baardzo dobre.
Paljica sadze zje na dzien dobry.
|
I bez Paljica waży dobre "kilka" kilogramów
Troszkę dziwny ruch to kupno tego Marokańca.. gość 30 lat.. a niby to zespól miał być odmładzany..
Widocznie trener woli swoich nabrać.. tylko oby go (trenera) za wcześnie nie zwolnili bo będzie problem
