Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34416
Stary 31.08.2010, 18:13
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą ciekawe jak inni piłkarze to odbiorą. Przychodzi nowy trener i ściąga swoich chłopaków
Nic nowego. Okuka mial Svitlice, Liczka Vidliczke, Petrescu swoich Rumunow, wiec to bylo pewne, ze Maaskant swoich tez bedzie sciagal. Zreszta jak sie bedzie dobrze na treningu prezetowal to zawodnicy nie beda mieli nic do gadania.

Nourdin, witamy. Ja licze na jego dobra gre.
Odpowiedz cytując