Mario Nh napisał(a):

Swoją drogą ciekawe jak inni piłkarze to odbiorą. Przychodzi nowy trener i ściąga swoich chłopaków
|
Nic nowego. Okuka mial Svitlice, Liczka Vidliczke, Petrescu swoich Rumunow, wiec to bylo pewne, ze Maaskant swoich tez bedzie sciagal. Zreszta jak sie bedzie dobrze na treningu prezetowal to zawodnicy nie beda mieli nic do gadania.
Nourdin, witamy. Ja licze na jego dobra gre.