Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34415
Stary 31.08.2010, 18:12
Nardim wygląda na to że to takie uzupełnienie, Jest doswiadczony wiec pewnie bedzie u nas coś jak Kosa. Natomiast chcialbym zeby nam sie udalo jakos z obroncami trafic. Najlepiej jakies 5 letnie kontrakty z mega wypasami, szczegolnie w kontekscie prawej obrony, bo na lewa teraz Pi.Brozek dalej bedzie pewniakiem zapewne.
Odpowiedz cytując