Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dziadek44
Junior Member
Od: 08.2010
Offline
#
34411
31.08.2010, 18:03
o obroncow poki co bym sie nie martwil - na facebookowym profilu Wisły pisali, ze beda jeszcze dobre informacj
e
, wiec imo sprowadza kogos na lewo i ew. na prawo
dziadek44
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dziadek44
Znajdź inne posty napisane przez dziadek44