Wyświetl pojedynczy post
dziadek44
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34411
Stary 31.08.2010, 18:03
o obroncow poki co bym sie nie martwil - na facebookowym profilu Wisły pisali, ze beda jeszcze dobre informacje, wiec imo sprowadza kogos na lewo i ew. na prawo
Odpowiedz cytując