Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Dasqez
Member
Od: 04.2008
Offline
#
34400
31.08.2010, 17:23
A przepraszam, na stadion chodzisz kibicować, czy coś zjeść?
Koleś grał w NAC Breda, widocznie pasuje Maaskantowi do jego wizji gry.
Dasqez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dasqez
Znajdź inne posty napisane przez Dasqez