|
1998–2002 Sparta 76 (13) wchodzi do zespołu jako 18 latek, wychowanek klubu i gra dobrze. Przechodzi do Ajaksu
2002–2006 Ajax 69 (14) Dobre występy w Ajaksie, klub nawet chce mu zaproponować kontrakt i dalszą współpracę mimo że nie ma dla niego miejsca w składzie. 1 wypożyczenie
2003–2004 → NAC Breda (loan) 28 (5) Dobre występy w średniaku, facet się odbudowuje
2006–2007 Nantes 9 (2) Rezygnuje z kontraktu który mu proponują w Ajaksie i wyjeżdza do Francji , gdzie mysli że będzie gwiazdą. Ale niestety jest tylko rezerwowym. Ciężko mu się z tym pogodzić. Grał w LM, w Ajaksie, ma wysokie mniemanie o sobie a tu tylko ławka rezerowych. 1 depresja
2007 → AZ (loan) 10 (0) Francuzi go wypożyczają bo widzą że się chłopak męczy. W AZ z miesjca staje się gwiazdą , zespół bardzo dobrze gra. AZ daje mu kontrakt, on odrzuca ofertę. Nantes spada do 2 ligi Boukhari staje się wolnym zawodnikiem
2007–2008 Sparta Rotterdam 32 (8) Jako wolny zawodnik wraca do swojego macieżystego klubu gdzie zostaje kapitanem.
2008 Al-Ittihad Jeddah 0 (0) Tytaj zaczyna się cyrk. Araby ściągają go do siebie. Kwota transferu ma wynosić 1,5 miliona euro. Ale Araby robią błąd podpisują 4 zawodników z obcymi paszportami ale mogą mieć w klubie tylko 3. Boukhari nie może wrócic do Sparty bo tej nie stać na jego kontrakt. Boukhari-emu nie płacą przez 6 miesięcy i tyle nie gra po czym.
2009 NAC Breda 17 (5) Podpisuje umoe jako wolny zawodnik , zespół gra świetnie
2009– Kasımpaşa 4 (0) Odchodzi do Turcji gdzie znów siada na ławce. W Istambule płacili mu z 500-600 000 euro rocznie
2010– → Wisła Kraków (loan) 0 (0) Wypozyczenie do Wisły
Nie wiem jak goscia oceniać. Z jednej strony widac że w Holandi go szanują. Zawsze jak tam grał to te zespoły zwyżkowały. Natomiast jak wyjezdzał to wiadać że sobie nie radził. Czy to w Nantes czy teraz w Turcji. Nie wiem może w Holandi ma nazwisko wiec trenerzy na niego stawiali. Liga Mistrzów, Ajaks to sprawiało że w Holandi pewnie mu sporo wybaczano w tych słabszych klubach.
Tymczasem we Francji i Turcji jak trzeba było sobie wywalczyć miesjce w składzie to już bywało gorzej.
Maaskant go zna i pewnie obiecał mu że zagra całą rundę, ma pewny plac i miejsce w podstawowej 11. W naszym zespole będzie grał jako rozgrywający.
Ostatnio edytowane przez wwf : 31.08.2010 o godz. 17:41.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
|