Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17973
Stary 31.08.2010, 17:12
Mam problem z Javą - nie działa poprawnie (m.in. nie mogę grać na kurniku), gdy próbuję ją usunąć wyskakuje mi takie okno i przerywa deinstalację. Poradzi ktoś coś?

Dziękuję bercik, mimo tego sarkastycznego tonu
Ostatnio edytowane przez wislacki : 31.08.2010 o godz. 17:40.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując