Wyświetl pojedynczy post
Dasqez
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34390
Stary 31.08.2010, 17:09
Witamy Nourdina, z powyższego filmiku wychodzi na to, że to rzeczywiście będzie wzmocnienie, jeśli zgra się z naszymi gwiazdkami. Martwi tylko ta 30 na karku, ale może to i nawet plus. No i to tylko wypożyczenie, żeby nie było takiej sytuacji jak z Alvarezem. Teraz tylko obrońca potrzebny na wczoraj.
Odpowiedz cytując