Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MarecqiTSW
Member
Od: 03.2008
Offline
#
34386
31.08.2010, 17:04
ja myśle, że maskaant ma jednak cos do powiedzenia bo np. sprawa z tym włochem została ucięta własnie zaraz po jego przyjściu, tak jakby to on z niego zrezygnował, ale jak jest naprawde to wie tylko zarząd i sam trener
MarecqiTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MarecqiTSW
Znajdź inne posty napisane przez MarecqiTSW