|
Dziwię się z powodu braku wszechobecnej radości, w końcu Dragan 'tz. szrot z 2 Bundesligi' Paljić zapewne trafi na ławkę. Co do samego transferu, miły pozytyw. Ładna kariera, Ajax to nie byle jaki klub, chyba nikogo nie trzeba co do tego przekonywać. Dobrze Maaskant, dobrze. Wyszukaj tylko jeszcze jakiegoś obrońcę w tej swojej Holandii.
|