Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piotrekwrd
Member
Od: 08.2006
Skąd: StR/KrK
Offline
#
34372
31.08.2010, 16:51
Coś czuję że pan Maaskant słuchał pana Andrzeja Iwana i naszym 'nowym' lewym obrońcą będzie...Andraż Kirm xD
piotrekwrd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrekwrd
Znajdź inne posty napisane przez piotrekwrd