Wyświetl pojedynczy post
wwf
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków - Złoty Wiek

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34371
Stary 31.08.2010, 16:50
Ja tam nie panikuje. Ale też nie pochwalam tych ruchów które teraz wykonuje Wisła.

Jest nowy trener Maaskant, który nie sporawdzał nikogo kto teraz gra w Wiśle. Do tego facet ma obiecane 2 lata spokojnej pracy. W tym czasie może zrobić wszystko, nawet zając 8 pozycje w lidze , byle za 2 lata były wyniki.

Cupiał nie da pieniędzy na nowych zawodników jak robi teraz Wojciechowski.

Pamiętajmy że drużynę buduje się od obrony. Nowy trener chce wszystko budować sam. Więc pozbywamy się każdego za kogo ktoś chce zapłacić.

Valckx załatwił transfer Marcello do PSV, teraz Diaza bo Bruugi. Nie myślmy sobie że Mielcarski by sprzedał tych zawodników. Valckx ma dobre kontakty i to też nie jest przypadek że obaj zawodnicy poszli do krajów Beneluksu.

Teraz będzie wymiana w obie strony. I będziemy sprzedawać i będziemy kupować. Holendrzy mają zrobić wynik i temu będzie wszystko podporządkowane.
Cupiał pozwolił Basałajowi na to że jak kogoś klub sprzeda to pieniądze zostaną w klubie.
Więc Valckx sprzedaje i organizuje sobie kase na transfery.

Jeden problem może być wtedy jak będziemy sprzedawać za 1,5 miliona euro a potem kupować gości za grosze a kasa będzie w dziwny sposób wyparowywać. Wtedy Cupiał zostanie bez zespołu i bez pieniędzy.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
Odpowiedz cytując