Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14511
Stary 31.08.2010, 16:46
jaszczur90 napisał(a):Wyświetl post
Jakim cudem trybuna wschodnia nie została odebrana przez inwestora ? To na mecz z reprą , trybuna jest dopuszczona nielegalnie ? Oni sami nie wiedzą co piszą
Dokładnie. Mnie jakoś ten tekst Majchrowskiego specjalnie nie grzeje. Ale oby tym razem nie naginał prawdy, że tak powiem i, że to załatają i poprawią, a najlepiej pomalują.
Odpowiedz cytując