jaszczur90 napisał(a):

Jakim cudem trybuna wschodnia nie została odebrana przez inwestora ? To na mecz z reprą , trybuna jest dopuszczona nielegalnie ? Oni sami nie wiedzą co piszą
|
Dokładnie. Mnie jakoś ten tekst Majchrowskiego specjalnie nie grzeje. Ale oby tym razem nie naginał prawdy, że tak powiem i, że to załatają i poprawią, a najlepiej pomalują.