Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34358
Stary 31.08.2010, 16:46
MarecqiTSW napisał(a):Wyświetl post
ciekawe co to za koncepcja... sprzedaż Marcelo i Głowackiego - było minęło, ale teraz odchodzi Diaz, mówi się coś o Pi. Brożku, nasz nowy trener ma jakieś intrygujące spojrzenie na rozwój naszej obrony
Moim zdaniem trener ma g. do powiedzenia.
Przekonamy się...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując