MarecqiTSW napisał(a):

ciekawe co to za koncepcja... sprzedaż Marcelo i Głowackiego - było minęło, ale teraz odchodzi Diaz, mówi się coś o Pi. Brożku, nasz nowy trener ma jakieś intrygujące spojrzenie na rozwój naszej obrony
|
Moim zdaniem trener ma g. do powiedzenia.
Przekonamy się...