Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7561
Stary 31.08.2010, 16:39
Gdybym był bogaty, kupiłbym Kupisza : )

Pismaki co chwila robią z kogoś gwiazdę, ale jeśli M. Żewłakow na spokojnie i nie ciągnięty za język wymienia jednym tchem Kosowskiego i właśnie Kupisza, to coś to znaczy.
Odpowiedz cytując