|
Taka generalna wyprzedaż wygląda tak jakby BOSS nie tylko wyraził na to zgodę ale i sam tego chciał: "Niech mi znikną z oczu to niedołegi, a za tych co coś tam pokazywali wziąć jakiś dobry grosz". Dalsze wietrzenie składu i tak już nic nie zmieni w obecnej sytuacji Wisły. Jest na tyle źle, przyszedł nowy trener, że tę runde i tak pewnie już spisano ew. na straty. Ma się zacząć nowa Wisła powoli od nowej rundy, a już pewnie na całego od nowego sezonu. Poza tym nie wierzę by to takich ruchach przynajmniej jeden nowy obrońca nie przyszedł jeszcze dziś. Nie pozwoliłby sobie pewnie na to nawet i sam Maaskant. Tak więc tak to widzę i nie rozpaczam co też polecam innym.
|