wolfy napisał(a):

|
Ja bym bardziej martwił się tym, że mamy dwóch zdrowych bocznych obrońców, z czego jednym jest Cikos.
|
Gorzej, że drugim jest Piotr Brożek

Cikos przynajmniej jest ambitny i jest szansa, że coś zacznie grać w przeciwieństwie do Pietii