|
Mnie osobiście nigdy Diaz nie zachwycał poza tą Jego wymiennością pozycji. Szczuplutki, wysoki i chaotyczny. Tak zapamiętam Kostarykańczyka. Z drugiej jednak strony nie wiem czy tak radykalne zmiany w ciągu jednego okienka transferowego są rozsądnym rozwiązaniem. Śmiem zaryzykować twierdzenie, że to wielki błąd działaczy, który odbije się czkawką w starciach z rywalami o mistrzowski tron w Ekstraklasie.
|