Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline
#
14509
31.08.2010, 16:05
Macioos45
napisał(a):
...no i wszystko jasne na temat elewacji...
Czarno na białym
... Już żadnego płaczu na ten temat nie chce widzieć w tym temacie po Wsze czasy... bo aż oczy bolały i uszy więdły...
Czy ja wiem czy takie jasne. Ewidentna gra słów. "o ewentualnym" malowaniu elewacji. Tak samo jak mamy ewentualne telebimy i wiele innych rzeczy o których będzie się rozważało po postawieniu i jako takim wykończeniu stadionu.
Mnie to nie zadowala.
What's new?
buczo1985
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do buczo1985
Znajdź inne posty napisane przez buczo1985