Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14509
Stary 31.08.2010, 16:05
Macioos45 napisał(a):Wyświetl post
...no i wszystko jasne na temat elewacji... Czarno na białym ... Już żadnego płaczu na ten temat nie chce widzieć w tym temacie po Wsze czasy... bo aż oczy bolały i uszy więdły...
Czy ja wiem czy takie jasne. Ewidentna gra słów. "o ewentualnym" malowaniu elewacji. Tak samo jak mamy ewentualne telebimy i wiele innych rzeczy o których będzie się rozważało po postawieniu i jako takim wykończeniu stadionu.
Mnie to nie zadowala.
What's new?

Odpowiedz cytując