Wyświetl pojedynczy post
Filippo123321
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34328
Stary 31.08.2010, 16:03
szprotson napisał(a):Wyświetl post
przypomnij mi, co takiego zrobili że oceniach ich jako zajebistych?
Pomijając Jopa który zajebał wszystko co mógł, rozpoczynając na Levadii kończąc na Suchych Stawach.
Nie pierd*l. Cikos, to moze Alvarezowi, ktory zawsze trzymal dobry poziom czyscic buty. Nie mowiac juz o Singlarze, ktory w meczu z Odra wrocil po roku przerwy i zagral swietny mecz.

Jop na pewno jest lepszy od Kowalskiego, co udowadnia grą w Górniku czy nawet w niektorych meczach u nas (vide Lech).

Sprzedazy Diaza nie ma co komentowac. Jezeli chcemy go zastapic Piotrkiem Brozkiem, to smiech na sali.

Ale przeciez nic sie nie stalo - sprzedalismy tylko szesciu obroncow w jednym okienku
Odpowiedz cytując