szprotson napisał(a):

przypomnij mi, co takiego zrobili że oceniach ich jako zajebistych?
Pomijając Jopa który zajebał wszystko co mógł, rozpoczynając na Levadii kończąc na Suchych Stawach.
|
Nie pierd*l. Cikos, to moze Alvarezowi, ktory zawsze trzymal dobry poziom czyscic buty. Nie mowiac juz o Singlarze, ktory w meczu z Odra wrocil po roku przerwy i zagral swietny mecz.
Jop na pewno jest lepszy od Kowalskiego, co udowadnia grą w Górniku czy nawet w niektorych meczach u nas (vide Lech).
Sprzedazy Diaza nie ma co komentowac. Jezeli chcemy go zastapic Piotrkiem Brozkiem, to smiech na sali.
Ale przeciez nic sie nie stalo - sprzedalismy tylko szesciu obroncow w jednym okienku
